Jak dojechać na Lotnisko Wrocław

Jak dojechać na Lotnisko Wrocław

Port Lotniczy we Wrocławiu położony jest w zachodniej części miasta w odległości ok. 10km od jego centrum. W pobliżu znajduje się Autostradowa Obwodnica Wrocławia, która jest skomunikowana z autostradą A4 oraz drogą krajową numer 5 (kierunek Poznań) a także drogą ekspresową S8 (kierunek Warszawa).

Dla podróżnych, którzy zdecydują się dojechać do lotniska własnym środkiem lokomocji czeka ponad 2000 miejsc postojowych na przylotniskowym parkingu. Znajduje się on bezpośrednio przy terminalu tak więc nie ma potrzeby dojazdu busem. Koszt pozostawienia pojazdu na parkingu Portu Lotniczego we Wrocławiu to koszt 24 zł. Natomiast jeśli zdecydujemy się pozostawić auto na okres od 5 do 9 dni to zapłacimy 59 zł. Operator parkingu przygotował atrakcyjne zniżki dla podróżnych rezerwujących miejsce na parkingu online. Taka metoda rezerwacji daje również gwarancje wolnego miejsca parkingowego.

Na Lotnisko Wrocław można również szybko dostać się komunikacją miejską. Co 20 minut do Dworca Centralnego PKP i PKS kursuje autobus linii 106 (przejazd trwa około 40 minut) zaś nocą autobus linii 206.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*