Zielony parking – Lotnisko Wrocław

Zielony parking – Lotnisko Wrocław

Zielony parking we Wrocławiu to alternatywa dla innych parkingów położonych w bezpośrednim sąsiedztwie Portu Lotniczego im. M. Kopernika. Zlokalizowany jest przy ulicy Granicznej w odległości 300 metrów od terminala lotniska.

Operator parkingu zapewnia darmowy transfer pod drzwi terminala, co wliczone jest w cenę. Podróżni mogą również liczyć na odbiór z lotnika po powrocie z podróży. Na potrzeby podróżnych przygotowywano 100 miejsc postojowych. Nad bezpieczeństwem pozostawionych pojazdów czuwa niezawodny, całodobowy system monitoringu. W razie problemów z uruchomieniem samochodu po dłuższym postoju pracownicy parkingu służą pomocą przy rozruchu silnika. Cały teren parkingu jest odwodniony i utwardzony, podróżni pozostawiają więc swoje auta w komfortowych warunkach.

Koszt pozostawienia samochodu na jeden dzień to 30 zł, za postój od 7 do 8 dni zapłacimy 58 zł. Dłuższy postój – 14 do 15 dni – to koszt 100 zł. Aby mieć gwarancje wolnego miejsca postojowego warto dokonać wcześniejszej rezerwacji za pomocą formularza dostępnego na stronie internetowej parkingu.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*